با ما همراه باشید

آتش نشانی

مراسم تجلیل از آتش نشانان

مدیر ویرایش ویرایشگر

منتشر شده

در

مراسم تجلیل از آتش نشانان زرگرشهر با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی،شهردار و کارکنان شهرداری در سالن اجتماعات این شهرداری برگزار می باشد.

 

اقای وکیل زاهدیان رئیس شورای اسلامی زرگرشهر فرارسیدن هفتم مهرماه سالروز گرامیداشت آتشنشانی و خدمات ایمنی را به همکاران آتشنشانی شهرداری زرگرشهر عرض تبریک داشتند
ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان برای یکایک این عزیزان آرزوی سلامت روز افزون نمودند.
آقای زاهدیان در راستای خدمات رسانی آتش نشانی شهرداری زرگرشهر افزودند با توجه به موقعیت استراتژی این شهرداری که مرکزیت بخش قرار دارد خدمات دهی بخشی ارائه می نماید.
ایشان با توجه به اینکه این آتش نشانی از کمترین تجهیزات مورد نیاز برخوردار میباشد؛ از مسئولین محترم شهرستانی و استانی در خواست نمودند در جهت تامین تجهیزات مورد نیاز مساعدت و پیگیری لازم را به عمل آورند .

 

مهندس قاسمی در مراسم تجلیل از آتش نشانان مطرح کرد: ایجاد شهری امن از رسالت نیروهای آتش نشانان است.
مهندس علی قاسمی شهردار زرگرشهر در مراسم تجلیل از آتش نشانان با اشاره به ۷ مهرماه به عنوان روز آتشنشانی و خدمات ایمنی گفت:آتش نشانان فرشته های نجاتند و با تنوع در حوزه ماموریت و وظایفی که دارند به ایجاد شهر امن برای زندگی شهروندان کمک می کنند.وی افزود ماموریت آتش نشانان صرفا در خاموش کردن آتش محدود نمی شود.بلکه ماموریت آنان گسترده و متنوع است و در ارتقاء ایمنی در زندگی شهری نقش وافری دارند.

 

 

یکشنبه ۷ مهرماه ۹۸

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی زرگرشهر

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =